Oferta nr 21169830

Stanowisko: Pracownik fizyczny - laborant Nazwa firmy: Laboratorium technologii betonu
Miasto: Katowice Data dodania ogłoszenia: 10 maja 2018, 21:20

Treść ogłoszenia

 CFB Laboratorium Technologii Betonu Sp. z o.o. zatrudni Pana na stanowisko

pracownik fizyczny / laborant

Zakres obowiązków:

- pobieranie próbek mieszanki betonowej i betonu do badań w podległym regionie inwestycji,

- wypełnianie dokumentów,

- nadzór nad sprzętem laboratoryjnym,

- pomoc przy prowadzeniu dokumentacji Systemu Jakości w Laboratorium,

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B

- wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane budowlane,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- dyspozycyjność,

- mieszkaniec Katowic,

- mile widziany status ucznia / studenta,

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę zlecenie/umowę o pracę,

- specjalistyczne narzędzia do pracy,

- możliwość rozwoju,

- niezbędne szkolenia,

Możliwość pracy również dodatkowo, popołudniami. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy na adres oferty@cfblab.pl , proszę napisać kilka zdań o sobie oraz przesłać CV.